Детский форум Санкт-Петербурга и области

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Дитячий стоматолог

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

Дитині треба лікувати зуби, а вона ще жодного разу не була у лікаря-стоматолога. Порадьте, будь ласка, стоматологічну клініку у Львові, де лікарі вміють працювати з дітьми.

2

Да ведите в любую стоматологическую клинику и не парьтесь. Мой ребенок вообще лечит зубы в самой обычной государственной поликлинике, впрочем, как и я. не вижу вообще никакой проблемы в этом.

3

Знаєте, мене мама також у дитинстві водила лікувати зуби в звичайну поліклініку. І що з того вийшло? Я тепер дуже боюся стоматологів. І я не хочу, щоб у моєї дитини також з'явився цей страх.

4

Я згодна з автором, навіщо травмувати дитину, якщо можна відвести її в стоматологію, де з дитиною будуть поводитися обережно і не нанесуть їй травму на все життя? Я сама боюся стоматологів з дитинства, тому розумію, про що мова. Ritau, а що стосується Вашого питання, то спробуйте записатися у цю стоматологічну клініку у Львові https://symmetrica.ua/

5

Дякую за рекомендацію і за те, що Ви мене розумієте. Я не з тих матусь, що трусяться над своєю дитиною. Але ж реально розумію, що страх перед лікарями частіше всього формується в дитинстві. І якщо його не буде, то мала, коли виросте, не буде тягнути до останнього.

6

А подскажите, кто что слышал про кариес ффиссу? Как его лечить?

7

матруся написал(а):

Мой малыш тоже боится ходить к стоматологу и ему нужен особый подход. К кому обратиться за лечением в Киеве?

   Я знаю только одну детскую стоматологию в Киеве на Соломенском районе клинику "Слален" https://slalen.ua/ru/page/services/pedi … istry.html , в этой клинике очень доброжелательно относятся к клиентам, особенно деткам!  Малыша своего мы повели к врачу в 3 годика, ему страшно совсем не было, так как он раньше приходил в эту же клинику со мной на лечение. Врач рассказал, как правильно ухаживать за молодыми зубками. Уже прошло два года и ребёнок даёт спокойно почистить зубки и слава богу у нас пока зубки молочные целы и не нужно никаких пломб ставить. Главное профилактика!

8

в симметрике мы тоже лечили зубы сыну